Yhteystietomme

Ota yhteyttä

+372 669 9860

Virallinen osoite: Meistri tee 5, Harku vald, Harjumaa, 76617
Toimisto-osoite: Paldiski mnt 21/4, Keila

Länsi-Eurooppa ja Venäjä

Kristjan Kraag

Toimitusjohtaja

kristjan.kraag@starklogistics.ee
+372 511 8013

Kalev Kraag

Länsi-Euroopan viennit

kalev.kraag@starklogistics.ee
+372 503 4295

Karl-Erik Maripuu

Länsi-Euroopan tuonti

karl-erik.maripuu@starklogistics.ee
+372 5627 5446

Kristina Ermakova

Länsi-Euroopan tuonti, Venäjä

kristina.ermakova@starklogistics.ee
+372 5627 5445

Margit Lapp

Iso-Britannia, Puola, Etelä-Eurooppa

margit.lapp@starklogistics.ee
+372 507 9822

Skandinavia, Suomi, Viro

Siim Pukk

Skandinavia, Suomi, Viro

siim.pukk@starklogistics.ee
+372 5620 0373

Raili Hramova

Konttikuljetus, Viro

raili.hramova@starklogistics.ee
+372 5620 0367

Tekninen osasto

Kalle Tamsalu

Tekninen päällikkö

kalle.tamsalu@starklogistics.ee
+372 669 9866

Kaido Nurk

Tekninen päällikkö

kaido.nurk@starklogistics.ee
+372 5620 0331

Tehvan Tamsalu

Automekaanikko

tehvan.tamsalu@starklogistics.ee
+372 5692 4034

 

Talousosasto

Anu Ojasalu

Pääkirjanpitäjä

anu.ojasalu@starklogistics.ee
+372 669 9868

Eve Puumets

Avustava kirjanpitäjä

eve.puumets@starklogistics.ee
+372 669 9869

Helle Sengbusch

Logistiikan avustaja

helle.sengbusch@starklogistics.ee
+372 560 0375

Ave Erit-Omodiagbe

Avustava kirjanpitäjä

Äitiysvapaalla

Varasto

Alar Püss

Varastologistiikka

ladu@starklogistics.ee
+372 5620 0359

Elar Poopuu

Varastologistiikka

elar.poopuu@starklogistics.ee
+372 5620 0372